Priority

Rodinná a priateľská (baby-friendly)

V YASNA sme sa veľmi snažili, aby boli apartmány vyhovujúce ako pre rodiny s malými, či väčšími deťmi, tak aj pre skupinu priateľov, či dvojice. Aby mohli všetci stráviť spoločný čas na horách možno aj trochu inak ako počas uponáhľaných bežných dní, v YASNA sme mysleli na všetkých hravých dospelých aj na našich najmenších. Na apartmánoch sú k dispozícii hracie karty, spoločenské hry a pre deti  knižky a originálne hračky. Pre menej hravých je tu vždy klasika – TV s množstvom programov a WiFi pripojenie.

Rodiny s deťmi sa určite budú tešiť bohatej detskej výbave – detská stolička, detský riad a príbor, dva typy detských postieľok, pomocné schodíky, detská vanička, nočník a detské sedátko na toaletu. 

Ekologická a zodpovedná k prírode

Príroda je tu pre nás všetkých a zaslúži si, aby sme sa o ňu s láskou a úctou starali. Príroda je veľmi tichá, ale vie nám toho vyrozprávať veľmi veľa. V YASNA si myslíme, že je najvyšší čas začať prírode dôkladne načúvať a je len na každom z nás, v akej miere pomôže prírode opäť si nájsť svoju rovnováhu. V YASNA sa v rámci našich možností snažíme byť k prírode čo najzodpovednejší. YASNA apartmány sú pravidelne čistené a ošetrované ekologickým a anti-alergickým prístrojom Hyla. Na čistenie ďalej používame ekologické čistiace prostriedky česko-slovenskej firmy Tierra Verde. V YASNA sa tiež snažíme o používanie čo najviac udržateľných produktov ako sú hubky na riad, prateľné kuchynské handričky, sáčky do koša, recyklovaný toaletný papier a kuchynské servítky. Pri výbere hračiek pre deti sme sa snažili myslieť najmä na udržateľné prírodné materiály a tiež sme sa snažili vyberať hračky od slovenských a českých výrobcov.

Jednoduchá a praktická

Apartmány sme sa snažili zariadiť veľmi jednoducho a prakticky, no stále útulne, aby sa v YASNA všetci cítili príjemne. V apartmánoch je všetko potrebné pre strávenie plnohodnotnej dovolenky, no priestory nie sú zahltené množstvom zbytočností, ktoré by boli len ďalšou záťažou pre životné prostredie.